blog.trampoliny.pl

Jak zabezpieczyć trampolinę jesienią?

Wszystko co dobre, szybko się kończy… Nieubłaganie zbliża się koniec lata, dni stają się krótsze, chłodniejsze, a nasze dzieci wróciły już do szkolnych obowiązków. To znak, że wielkimi krokami zbliża się jesień, a co za tym idzie – zimne i deszczowe dni. Takie warunki nie zachęcają do zabaw na świeżym powietrzu . Co zatem zrobić z trampoliną, która stoi w naszym przydomowym ogrodzie? Dziś postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Przede wszystkim musimy pamiętać, aby na okres jesienno – zimowy znaleźć dla naszej trampoliny suche i bezpieczne miejsce (np. garaż, piwnica, stodoła). Jeżeli pomieszczenie jest wystarczająco duże, możemy schować ją tam w całości lub zdjąć tylko siatkę ochronną. Natomiast jeżeli nie dysponujemy tak dużą ilością wolnej przestrzeni, wtedy najlepiej po prostu złożyć trampolinę. Przy rozbieraniu warto położyć wszystkie części w jednym miejscu, tak aby ich nie pogubić. Jeżeli jednak tak by się zdarzyło wszystkie części zamienne do trampolin dostępne są na naszej stronie: www.trampoliny.pl.

Czy można trampolinę na jesień zostawić w ogrodzie?

Pod żadnym pozorem nie możemy zostawić trampoliny na zewnątrz, ponieważ deszcz, śnieg i mróz bardzo niekorzystnie wpływają na jej konstrukcję. Stalowe elementy mogą zardzewieć, mata do skakania przedziurawić się, a siatka zabezpieczająca zniszczyć. Nawet jeżeli zdejmiemy siatkę i zasłonimy matę oraz ramę plandeką, nie będzie ona odpowiednio zabezpieczona. Dlatego też nie warto ryzykować. Gdy zauważymy, że pogoda zaczyna być coraz bardziej niekorzystna, trzeba ją zabrać z ogrodu i zabezpieczyć.

Nie masz gdzie przechować trampoliny? Pomożemy!

Jeżeli chcemy uzyskać fachową pomoc w tym zakresie nasza firma oferuje usługę przechowania i konserwacji trampoliny na okres jesienno- zimowy. Polega to na odebraniu przez nas trampoliny, przewiezieniu i pozostawieniu na cały ten okres w specjalnie przystosowanym pomieszczeniu. W tym czasie nasi fachowcy dokładnie sprawdzają stan techniczny waszej trampoliny, a w przypadku gdy jakaś część wymaga wymiany, robimy to od ręki. Dzięki temu możemy mieć pewność, że gdy rozłożymy trampolinę na wiosnę, będzie ona w nienaruszonym stanie i posłuży naszym dzieciom jeszcze przez kilka sezonów. Jeżeli są Państwo zainteresowani taką usługą, serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 801 500 101 lub wysłania e-maila na adres: sklep@trampoliny.pl