blog.trampoliny.pl

Biwak na trampolinie – teraz to możliwe!

Większości z nas trampolina kojarzy się głównie ze skakaniem i zabawą w ogrodzie lub w domu. Jednak nie każdy wie, że możemy nadać jej nieco inne zastosowania. 

Trampolina to nie tylko skakanie!

Kiedy nasze dzieci otrzymują upragnioną trampolinę ciężko je oderwać od skakania i wykonywania akrobacji. Jednak mimo to jak każdy potrzebują odpoczynku. Aby móc im go zapewnić możemy dokupić namiot na trampolinę. Nie tylko chroni on nasze pociechy przed słońcem i promieniami UV, ale przede wszystkim zapewnia świetną zabawę. Dzięki temu dodatkowi nasza trampolina w mgnieniu oka zmienia się w namiot, w którym można się bawić, odpoczywać a nawet spać w ciepłe letnie noce. Taki namiot doskonale sprawdzi się w nieco gorszych warunkach pogodowych np. gdy pada deszcz. Jest on wykonany z nieprzemakalnych materiałów, dzięki temu też chroni naszą trampolinę, a dzieci mogą tam spędzać długie godziny. Namiot jest też wyposażony w okna, przez które można wyglądać podczas zabawy.  Jak wiemy większość dzieci, szczególnie wiosną i latem uwielbia  spędzać czas pod namiotem lub budując domki na drzewie. Teraz możemy im zapewnić tego typu bezpieczne miejsce do zabawy. Dodatkową atrakcją jest możliwość zorganizowania biwaku na trampolinie dla naszych dzieci oraz ich kolegów i koleżanek. Noc spędzona pod namiotem do tego na niewielkiej wysokości z pewnością uatrakcyjni wakacje spędzane w przydomowym ogrodzie lub na działce.

Namioty na trampoliny

Namiot dobieramy oczywiście do rozmiaru posiadanej przez nas trampoliny. Wszystkie namioty dostępne są na naszej stronie internetowej: www.trampoliny.pl. Ten ciekawy gadżet jeszcze bardziej uatrakcyjni dzieciom zabawę w ogrodzie i zapewni niezapomniane przygody.  Doskonale nada się np. na prezent urodzinowy lub na inną równie ważną okazję. Ten dodatek znacznie rozszerza możliwości zastosowania trampoliny a jedynym ograniczeniem jest  dziecięca wyobraźnia. Nie pozostaje więc nic innego jak podarować swoim dzieciom dużo radości i niezapomnianych chwil.